• Dominox Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Dominox Servisi - Dominox Onarımı - Dominox Bakımı - Dominox Montajı - Dominox Teknik Servisi

Dominox Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

1982 yılında İsviçre’de kurulmuş olan Franke firmasına ait bir marka olan Dominox üst düzey bir mutfak isteyen müşterilerin tercihi olmaktadır. Ankastre üretimi yaparak faaliyete başlayan firma günümüzde modern mutfak araçları üretmektedir. Firmamız da Dominox Özel teknik servis hizmeti vermektedir. 

Biz kimiz?

Uzun yıllardır teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız Özel Dominox teknik servis hizmeti konusunda da uzmandır. Dominox markası daha çok ankastre ürünler, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, aspiratör gibi ürünler üretmektedir. Belirli bir alana odaklanmış bir markanın ürünlerine teknik servis hizmeti verebilmek, odaklanmış bir uzman kadro gerektirir. Biz de firmamız bünyesindekiuzman kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla, en hızlı çözümleri sunmak için hizmetinizdeyiz.

Neden biz?

Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti, en hızlı şekilde vermeyi amaç edinen, üst düzey teknik ekipman ve uzman kadrosuna sahip olan firmamız, müşterilerinin teknik servis taleplerini uygun maliyetle ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çalışmaktadır.Dominox markasının ürettiği ürünler üst düzey mutfak gereçleri olduğu için ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız da Dominox teknik servis hizmeti verebilecek yetkinlikte uzmanlara sahiptir. Teknik servis hizmeti vermek özen isteyen bir iştir ve biz de servisimize gelen ürünleri en hızlı ve en özenli bir şekilde müşterilerimize geri vermek için büyük bir özenle çalışıyoruz.

Etiket : Dominox Beyaz Eşya Servisi, Dominox Çamaşır Makinesi Servisi, Dominox Bulaşık Makinesi Servisi, Dominox Buzdolabı Servisi, Dominox Ankastre Servisi, Dominox Fırın Servisi, Dominox Klima Servisi, Dominox Kombi Servisi, Dominox Ocak Servisi, Dominox Servisi, Dominox Servisleri, İstanbul Dominox servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP